Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Відгуки

Що про нас говорять

 • img

  Я дуже приємно здивована. Україна і Київ з легкістю можуть прийняти Чемпіонат Європи. Я дуже про це мрію — у нас в країні ніколи не було змагань такої категорії. Траса на Хрещатику і Майдані ні чим не гірше, скажімо за, чеську (Чехія приймала Чемпіонат Європи). Мені вона навіть здалася яскравіше, ніж там. Не очікувала побачити так багато людей. Велосипедний спорт у нас не надто популярний, але я думаю з такими гонками ми незабаром побачимо його відродження.

  ГАННА СОЛОВЕЙ

  срібна призерка Європейських ігор в Баку

 • img

  Організація такого масштабного заходу — це дуже сміливе рішення. Наскільки мені відомо, що кілька років поспіль на день міста проводився марафон, гонка-критеріум. І ось велогонка Race Horizon Park пройшла стандартизацію в UCI.
  Це супер! Свято велоспорту присвячене до дня міста Києва — це подвійне свято і великий плюс для іміджу України у велосвіті.

  ОЛЕКСАНДР ВИНОКУРОВ

  казахстанський професійний велогонщик, Олімпійський чемпіон (2012 р) і переможець «Вуельта Іспанія» (2006 р), етапів в гонках «Париж-Ніцца», «Тур де Франс», «Тур Швейцарія» та ін.

 • img

  Я приїхав на гонку якраз для того, щоб показати, що в Україні є велоспорт. І хотілося б попросити владу, реально допомагати. Почати треба зі шкіл, що вже реально закинуті. Треба щоб діти займалися велоспортом. А з них вже формувалися команди. Потрібна база, саме з неї починаються найуспішніші вело-проекти в світовому велоспорті. На гонках світового туру я в пелотоні спілкуюся з іншими гонщиками. І зі своєї команди Trek і з інших. Багато хто запитує, на які перегони я далі їду. Я і відповідаю, що їду на гонку в Київ. Вони дивляться на мене здивованими очима, мовляв, нічого собі, виявляється в Києві є гонка. Я їм і відповідаю, що так, є така гонка Race Horizon Park, дуже чудова. Кажу всім, щоб приїжджали на наступний рік. Вони кивають. Так що нехай Олександр Борисович (Башенко-авт.) готує чартери, будемо приймати зірок з команд Світового туру!

  ЯРОСЛАВ ПОПОВИЧ

  найвідоміший український велогонщик зі світовим ім'ям.

 • img

  Наші автомобілі — новий Subaru Outback 2015, STI і Forester супроводжують гонку протягом усіх трьох днів. Адже Subaru втілює спортивний дух і впродовж багатьох років бере участь у мотоспортивних змаганнях, а також підтримує команди у різних видах спорту (лижний, велоспорт, інші). Я й сам люблю пересуватися на велосипеді. У мене в Японії навіть є шосейний велосипед. Але в Україні поки не встиг придбати. Що стосується самої велогонки, то все гідно міжнародного змагання. І якщо це буде можливо, то «Субару» із задоволенням підтримає Race Horizon Park і в наступному році

  Цурута Йошігіко

  генеральний директор компанії «Субару Україна», технічний партнер Race Horizon Park 2013, 2014 і 2015