на шосе

12 11
2016

Українці здобули два золота на Кубку світу з велоспорту на треку в Нідерландах

Українські спортсмени Любов Басова (Шуліка) і Андрій Винокуров завоювали золоті медалі на другому етапі Кубку світу з велоспорту на треку (UCI Track World Cup II), який відбувається 11–13 листопада в Апелдорні (Нідерланди).
Українка Любов Басова виграла золото в дисципліні кейрін, обійшовши в фіналі бельгійку Нікі Дегренделе.
Кейрін. Жінки
1. Любов Басова (Liubov Basova) - Україна
2. Нікі Деґренделе (Nicky Degrendele) - Бельгія
3. Лі Хвейші (Lee Wai Sze) - Гонконг
Українець Андрій Винокуров виграв золоту медаль в індивідуальному спринті, обійшовши поляка Каміла Кучинського.
1. Андрій Винокуров (Andrii Vynokurov) - Україна
2. Каміл Кучинський (Kamil Kuczynski) - Польща
3. Себастьян Вігер (Sebastien Vigier) - Франція
Ще в кількох дисциплінах на Кубку світу з велоспорту на треку (II) українці увійшли до першої п'ятірки. У гонці за очками серед чоловіків українець Віталій Гринів посів четверте місце, відставши від володарів бронзи і срібла лише на одне очко.
Гонка за очками. Чоловіки
1. Марк Дауні (Mark Downey), Ірландія- 18 очок
2. Морган Кнейськи (Morgan Kneisky), Франція - 14
3. Султанмурат Міралієв (Sultanmurat Miraliyev), Казахстан - 14
4. Віталій Гринів (Vitaliy Hryniv), Україна - 13
5. Кенні де Кетеле (Kenny De Ketele), Бельгія - 11
У дисципліні гіт (500 м) українка Олена Старікова увійшла в п'ятірку найсильніших гонщиць.
Гіт (500 м). Жінки
1. Полін Софі Грабош (Pauline Sophie Grabosch) - Німеччина -0:00:33.974
2. Лі Хвейші (Lee Wai Sze) - Гонконг - 0:00:00.120
3. Таня Кальво Барберо (Tania Calvo Barbero) - Іспанія - 0:00:00.282
4. Кіра Ламберінк (Kyra Lamberink) - Нідерланди - 0:00:00.707
5. Олена Старікова (Olena Starikova) - Україна - 0:00:01.088
Нагадаємо, Україна піднялась на друге місце в національному рейтингу UCI у дисципліні велоспорту на треку "кейрін" серед спортсменок у категорії "Жінки. Еліта".
Як повідомлялося, на першому етапі Кубку світу з велоспорту на треку, який проходив 4–6 листопада в Глазго (Велика Британія), Любов Басова завоювала дві срібні медалі, а Андрій Винокуров виграв бронзу.
У жовтні 2016 року Любов Басова здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з велоспорту в дисципліні кейрін.
Джерело: Cycling News