Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

03 5
2018

Калейдоскоп квітневих подій

Сезон 2018 стартував, за кількістю подій та імен, що пролунали за другий місяць весни,  у любителів велоспорту не бракувало вражень. Пройшли престижні міжнародні велогонки, з українських подій – відбувся чемпіонат з маунтинбайку в Ужгороді, активно відбувається реєстрація на гонку Race Horizon Park, – з нами вже 11 команд! І в квітні екс-головою федерації Київської міської федерації велосипедного спорту Денисом Шолудько спільно з главою оргкомітету Race Horizon Park, президентом федерації велосипедного спорту України Олександром Башенкобуло прийнято рішення про розширення горизонтів Race Horizon Park – вже цієї осені гонка пройде в Нью-Йорку!

Згадаймо важливі події квітня і імена спортсменів, які підкорили подіум престижних гонок протягом місяця.
1.04.18 Тур Фландрії, Нікі Терпстра займає перше місце, випередивши Мадса Педерсена (II м) і Філіпа Жильбера (III м).
2.04.18г. - 7.04.18г. Тур Країни Басків, переможці генеральній класифікації – Прімож Рогліч (I м), Мікель Ланда (II м), Йон Ісагірре (III м).
Марк Падун став найкращим на вершині першої категорії «Альміке – Соллюбе» і завоював майку Гірського короля на етапі гонки.
8.08.18г. Париж – Рубе, Пітер Саган (I м), Сильван Ділье (II м), Нікі Терпстра (III м).
15.05.18г. Амстел Голд Рейс, Міхаель Вальгрен (I м), Роман Кройцігер (II м), Енріко Гаспаротта (III м)
16.04.18г. – 20.04.18г. Тур Альп 2018, Тібо Піно (I м), Доменіко Поццовіво (II м), Мігель Анхель Лопес (III м)
Марк Падун –  переможець 5 етапу Тура Альп, перша перемога в професійній кар'єрі
17.04.18г., Тур Хорватії, Костянтин Сивцов (I м), Пітер Вінінг (II м), Євген Гідіч (III м) 18.04.18г., Флеш Валонь, Жуліано Алафіліпп (I м), Алехандро Вальверде (II м), Йєллі Ванендерт (III м)
21.04.18г. Льєж – Бастонь – Льєж, Боб Джангелс (I м), Майкл Вудс (II м), Роман Барді (III м)
24.04.18г. - 27.04.18г. Тур Романдії

Вже зовсім небагато часу залишається до головної події вело-весни - Світового туру UCI, 101-ой гонки шосейного гранд-туру Джиро д'Італія, яка буде у фокусі уваги всіх любителів велоспорту протягом місяця. Старт гонки відбудеться 4 травня на території Ізраїлю, в Єрусалимі. Наступні три тижні учасники змагань, 18 команд світового туру і чотири професійні континентальні команди, будуть добиратися з Землі Обітованої до Вічного Міста. Саме там, по вулицях Рима, проїде пелотон Джиро д'Італія свій заключний тур, і там же відбудеться нагородження.
У центрі уваги травня місяця, як і раніше, буде виступ українських гонщиків в командах світового туру, підготовка і виступ національних збірних в головних стартах сезону і, звичайно, головна подія травня - червня в Україні: гонка Race Horizon Park. Всі найбільш захоплюючі події тільки починаються!