Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

24 4
2018

Марк Падун: «Найважливіше - не переставати вчитися»

Тур Альп 2018 ми будемо згадувати ще довго завдяки блискучій перемозі Марка Падуна на п'ятому етапі гонки. Любителі велоспорту з усієї Європи на різних мовах висловлювали захоплення і радість в привітаннях на сторінці Марка в соціальних мережах:
«Я не втомлююсь читати про твою перемогу! Вірю, що таких перемог буде дуже багато в твоєму житті !»,  «Pleasure to see you again in future! The Best for next», «Это настолько невероятно, что трудно в это поверить!!! Настал тот момент, когда "under" перестал быть таковым по значимости», «the extraordinary victory», «grazie per aver messo sempre l anima ed il cuore»,  «bravissimo, Mark!!!», «Слава Богу за першу перемогу!!!»

Підсумки виступу українського гонщика на Турі Альп:
1-е місце на 5-му етапі
12-е місце генеральної класифікації
2-е місце в категорії Кращий молодий спортсмен
Бравісимо, Марк!
Відразу після гонки Марк сказав: «Я такий щасливий виграти останній етап гонки Тур Альп 2018! Це було дуже хвилююче брати участь в гонці з зірками велоспорту, і ще більш хвилююче добути в цій гонці перемогу! Я вдячний всім, хто працює в моїй команді, і найбільше - вдячний Богу».
Коли емоції трохи схлинули, а життя гонщика повернулася в тренувальний режим, ми попросили Марка Падуна відповісти на питання про те, якою була підготовка, які найближчі плани, і чого він сам хотів би домогтися.
- Марк, розкажіть, в чому особливість багатоденних гонок, якої вони вимагають підготовки, настрою?
- Я думаю, кожен любитель велоспорту знає, що таке багатоденка, всі по-різному налаштовуються, а підготовчий процес такий же, як і до будь-яких інших гонок. Головне - гарне загальне самопочуття, з цим в Альпах якраз все склалося.
- Яка головна задача у вас була в команді на турі?
- Завдання було у мене, так само як у всієї команди - боротися за перемогу в генералі, тому Поццовіво був у нас в пріоритеті. Я старався допомагати йому, робити все, що від мене залежало.
- Було відчуття, що готові боротися за перемогу?
- Так, в той момент, коли зрозумів, що трійка лідерів не поїде без нас. Це був для мене ключовий епізод.
- Які емоції були, коли перетнули фінішну лінію?
- Перше відчуття - радість і задоволення.
- Чи є хто-небудь, кому ви хотіли б сказати слова подяки за цей успіх, хто завжди підтримує, спрямовує?
- У всіх своїх інтерв'ю я дякую команді, батькам, і перш за все Богу! Але зараз хотів би так само подякувати велошколі «Промінь» і її тренерам - Матвєєва Сергія Леонідовича; Дмитра Архиповича і Сергія Дмитровича Чмируків, це багато в чому і їх результат.
- Які ваші плани на цей сезон, що вважаєте найважливішою метою на цьому етапі кар'єри?
- Цілі на сезон - бути стабільним протягом його всього, а також вчитися і набиратися досвіду. Це найголовніше для мене на цьому етапі кар'єри, як то кажуть, вік живи - вік учись!