Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

24 4
2018

Race Horizon Park. Київ - Нью-Йорк

                                                                                                                       «First we take Manhattan ...»

Вперше за свою історію, яку Race Horizon Park веде з 2011 року, гонка в 2018 році буде проведена двічі. Перший раз традиційно в червні, в Києві, і вдруге - в жовтні, в Нью Йорку!
Безпрецедентне рішення про проведення гонки "Race Horizon Park NYC"було прийнято екс-головою федерації Київської міської федерації велосипедного спорту Денисом Шолудько спільно з головою оргкомітету Race Horizon Park,президентом федерації велосипедного спорту України Олександром Башенком.
На своїй сторінці в ФБ Денис Шолудько інформує, що на даний момент він отримав всі документи на проведення гонки, попередньо погодив маршрут. В якості генерального спонсора виступить "ISA Prime Developments" на чолі з Олександром Башенко. Учасники змагань проїдуть по мальовничій набережній Staten Island з видом на Manhattan. Цього року гонка проводиться за ліцензією USAcycling, вже з 2019 року в планах зробити змагання категорії UCI. Що чекає нас восени? По всій видимості, набагато більше американських команд в пелотоні гонки, ніж ми звикли бачити в Києві, і участь спортсменів категорії Pro і Masters, що дасть можливість проявити себе багатьом амбітним спортсменам.
На питання про розвиток велосипедного спорту в Україні Олександр Башенковідповів, що Київ був і залишається найбільш пріоритетним і найбільш важливим регіоном: «Київ допомагає велоспорту як ніяке інше місто в Україні. Ключове - це відношення киян. Люди закохалися в цей спорт. Нам допомагає мер. Про що ще можна мріяти ?! "».
Продовжуючи думку президента ФВСУ, додамо - будемо мріяти, щоб нашу гонку полюбили за океаном, і в 2019 році в Києві зібрався весь світовий бомонд велосипедного спорту! Давайте мріяти разом!
Інформація для спортсменів: дата проведення гонки - 20.10 18г., Стартовий внесок - $ 35, реєстрація на сайті www.bikereg.com; умова реєстрації - мати ліцензію федерації своєї країни.