Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

16 4
2018

Amstel Gold Race 2018

Майкл Вальгрен Андерсен: «Я не переставав вірити в перемогу»
53-у гонку Amstel Gold Race з 35 підйомами, загальною протяжністю 263 км, єдину одноденну гонку Світового туру, яка проводиться в Нідерландах, виграв 26-річний датчанин Майкл Вальгрен Андерсен.  Він зумів відірватися в пізній атаці від лідируючої групи і залишити позаду себе чемпіона Світу, переможця Париж-Рубе-2018 Петера Сагана, досвідченого іспанського гонщика, багаторазового бронзового та срібного призера на чемпіонатах Світу, номер 2 UCI індивідуального рейтингу в світових турах Алехандро Вальверде, на рахунку якого понад 100 перемог. А також дворазового переможця Amstel Gold Race 2012 і 2016 року італійця Енріко Гаспаротто, переможця цієї ж гонки 2013 року, чемпіона Чехії 2016 в груповій гонці Романа Кройцігера.

Головна інтрига цієї гонки розгорнулася на останніх 15 кілометрах, коли з лідируючої групи атакував Майкл Вальгрен Андерсен, але його перша атака була нейтралізована Петером Саганом. Датчанин вибрав зручний момент і зробив повторну спробу, і на цей раз Петер Саган пропустив момент атаки, і це коштувало йому місця в призерах гонки – він фінішував лише четвертим. Слідом за Майклом Вальгреном в цій атаці вирвався Роман Кройцігер. Боротьба на фініші велася між цими двома гонщиками, але Майклу Вальгрену все ж вдалося на фініші «дотиснути» свого конкурента, фінішувавши першим. Це вже друга в цьому році перемога датчанина в класиків, раніше було перше місце в Omloop Het Nieuwsblad, на турі Фландрії, але як зазначив гонщик після завершення змагань, Amstel Gold Race 2018 - це найбільший успіх в його професійній кар'єрі.


Майкл Вальгрен Андерсен: «Як і у Фландрії, сьогоднішню перемогу вдалося завоювати після пізньої атаки. Це був мій перший Гранд Тур, і я постарався викластися, проїхати на максимумі. Я весь час продовжував вірити в свою перемогу, і це допомогло мені на фініші. Відмінний старт сезону, і думаю, що з кожним роком я буду ставати все краще».

Трійка призерів Amstel Gold Race 2018 виглядає так:
1. Майкл Вальгрен Андерсен, Astana Pro Team
2. Роман Кройцігер, Mitchelton-Scott
3. Енріко Гаспаротто, Bahrain Merida Pro Cycling Team