Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

12 4
2018

«Халк» підкорює «Північне Пекло»

Траса Париж-Рубе, «Північне Пекло», «Дорога в пекло, вимощена бруківкою» вважається однією з найскладніших гонок, і в той же час - найбільш дорогою за рейтингом. Перемога на трасі приносить спортсменам +100 балів в залік світового рейтингу, тоді як на етапі гонки Тур де Франс гонщик отримує 20 очок. Що цікаво, французькі гонщики піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу гонки понад двадцять років тому - в 1997 році Фредерік Гудсон завоював перше місце; всього на рахунку французів 28 перемог, а більше всіх, 55 «каменів», зібрали за історію гонки бельгійські спортсмени.

 Новий час відкриває нові імена, і 2018 році кращим на трасі став один з найяскравіших гонщиків сучасності, номер один в рейтингу UCI, володар золотого велосипеда 2016 року, триразовий чемпіон Світу, чемпіон Європи в груповій гонці 2016 і 2017р., багаторазовий чемпіон Словаччини Петер Саган. Словацький спортсмен ще на зорі своєї кар'єри отримав прізвисько Халк (іноді фанати називають його Термінатором) за свою неповторну манеру - перемагати незалежно від умов. Ще в юнацькому спорті Петер міг вигравати гонку в тенісних туфлях, одного разу прийшов першим на непрофесійному велосипеді сестри. Завжди незмінно в його виступах те, що спортсмен ставить високі цілі і домагається їх. Успіх в гонці Париж-Рубе 2018 йому принесла атака за 55 км до фінішу, в ході якої він зумів обійти групу гонщиків, і ще через 25 км поряд з ним залишився тільки швейцарець Сільван Ділье, який згодом став срібним призером. Розрив у часі фінішу з переслідувачами склав близько хвилини. Замикає трійку лідерів гонки Ніки Терпстра з Голландії (№2 в індивідуальному рейтингу UCI).
 Про перемогу свого гонщика Петера Сагана менеджер команди Bora -Hansgrohe Ральф Денк сказав: «Перемоги на Рубе не вистачало в списку наших досягнень, це дуже важливий для Петра і команди титул. Думаю, ця перемога зробить наш сезон дуже успішним». Як буде далі, з цікавістю спостерігатимемо, а те, що показав гонщик на старті сезону у Франції, було вражаюче! Чекаємо нових подвигів, супергерою!