Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

31 12
2017

Башенко: вивести корупціонерів з Мінмолодьспорту на чисту воду

Звернення Президента ФВСУ до членів Федерації

Шановні члени Федерації велосипедного спорту України!

 

Змушений звернутися до Вас, наприкінці дуже успішного для нас з Вами року, з хвилюючим питанням.

 

Як мені стало відомо, всупереч консолідованій думці більшості членів Федерації, комісія Міністерства молоді та спорту України з конкурсного відбору претендентів на посади державних та головних тренерів штатних команд національних збірних команд України з видів спорту, рекомендувала Міністру молоді та спорту України призначити на посаду державного тренера з велосипедного спорту Солнцева О.В., а на посаду головного тренера з велосипедного спорту – шосе Прищепу А. Хочу наголосити, що для мене стало абсолютно вочевидь, що це рішення комісія ухвалила під впливом наших з Вами колег, що «проявили себе» в епістолярному жанрі, зокрема і у Фейсбуці, та закулісних інтригах, а в реальному житті вщент розвалили в Україні велосипедний спорт – шосе. Прізвища всім відомі, але не надам їм честі називаючи їх, відзначу одне – на нашій з Вами щорічній Конференції у Львові їх не було. Злякалися!

 

Знаходячись під впливом корупційних інтересів, комісія Мінмолодьспорту, очолювана першим заступником Міністра Гоцулом І., повністю дискредитувала себе, як орган, що нездатний розуміти сучасні питання розвитку спортивної галузі в Україні.

 

Наляканість членів комісії реформами у Федерації велосипедного спорту України, які, я впевнений, перекинуться й на інші Федерації з видів спорту, спонукала цих поважних людей пенсійного віку зробити спробу ще на день, ще на місяць, ще на рік вчепитися за шматок доплати до пенсії аби тільки не віддати управління спортом в Україні громадськості, а саме нам з Вами.

 

Не витримує жодної критики і наявність серед членів цієї комісії начальника Управління «Укрспортзабезпечення», по лікті замазаного в корупції, відкатах та схемах не прозорих тендерів. Ця банда, яка не придбала за всі роки незалежності України жодного разу спеціальної форми для наших з Вами збірних команд, призначає нам державних та головних тренерів???

 

Відповідь на поверхні – непрофесійна, некомпетентна комісія та Управління «Укрспортзабезпечення» повинні закінчити своє існування в українському спорті.

Тільки спортивні Федерації можуть і повинні визначати долю свого виду спорту!!!

Громадський контроль за використанням коштів платників податків є моїм найвищим завданням та найбільшим жахом цих совкових пережитків минулого.

 

З огляду на вищенаведене та відповідно до пункту 5.2.4 Статуту Федерації велосипедного спорту України оголошую про скликання позачергової Конференції з наступним порядком денним:

 

 

1. Розгляд порядку призначення Федерацією претендентів на посади державного тренера з велосипедного спорту та головних тренерів з видів велосипедного спорту. З пропозиціями виступають – Солнцев, Прищепа, Скоренко, Ткачівський, Скиба, Ткачено, Панасенко, Ярошенко, Іванов.

2. Призначення Конференцією ФВСУ державного тренера з велосипедного спорту та головного тренера з велосипедного спорту шосе. Голосування таємне.

3. Перегляд умов договору про співпрацю Федерації велосипедного спорту України та Міністерства молоді та спорту України в частині передачі всіх повноважень щодо реалізації життя велосипедного спорту виключно до Федерації велосипедного спорту. Доповідач: Ярошенко О.П..

4. Ухвалення рішення, щодо участі Федерації велосипедного спорту України в експерименті, щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національних спортивних Федерацій до організації та проведення спортивних заходів з видів спорту. Доповідач: Президент ФВСУ Башенко О.Б. Голосування таємне.

5. Розгляд питання доцільності дострокового припинення повноважень Президента Федерації велосипедного спорту України Башенка О.Б. та проведення виборів Президента на наступні 4 роки за Статутом Федерації. Доповідачі: Бейгельзімер М., Скоренко М., Артем’єв О. Голосування таємне.

6. Різне.

 

 

Місце та дата проведення позачергової Конференції ФВСУ:

м. Рівне, 10.02.2018 року.

Прибуття делегатів 09.02.2018, поселення в готель, вибуття 11.02.2018. Проїзд, проживання та харчування ВИКЛЮЧНО ДЕЛЕГАТІВ за рахунок ФВСУ.


 

 

 

Президент ФВСУ О.Б. Башенко