Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

27 4
2017

Олександр Башенко: підготовка до Race Horizon Park

Президент Федерації велоспорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park Олександр Башенко за місяць до гонки прокоментував хід підготовки до традиційних київським стартів.


«Race Horizon Park став впізнаваним брендом у всьому велосипедному світі, причому не тільки чоловічі, а й жіночі гонки, проводити які ми почали в минулому році. Ми дуже раді, що Race Horizon Park пройде в міжнародному статусі вже в шостий раз. Насправді, це унікальні змагання для Європи і світу, тому що тільки в Україні проводяться три поспіль великі одноденні гонки, які дозволяють як закордонним, так і українським командам набирати тут великі очки UCI.»


«На сьогодні підготовка до Race Horizon Park 2017 йде відмінно. Наша програма в цьому році схожа на минулорічну, але є й істотні відмінності. Перша гонка Horizon Park Race For Peace пройде 26-го травня на олімпійській трасі в Чабанах - як і в минулому році, але на цей раз у сільської ради Чабанів і у нас як у організаторів є значно більше часу, щоб належним чином підготувати трасу.»


«Найбільших змін зазнала наша традиційна Horizon Park Race Maidan, яка відбудеться 27-го травня. Як і раніше, старт і фініш будуть на Хрещатику, але тепер гонщикам потрібно проїхати рекордне по довжині кільце в 19 кілометрів, аж до Проспекту Перемоги та станції метро Нивки. Наші гонки Horizon Park Classic (28-е травня) в Солом'янському районі Києва і жіночі старти Horizon Park Women Challenge і VR Women ITT у Вишгородському районі Київської області не зазнають значних змін.»


«Знову ж таки, ми дуже вдячні як адміністрації міста Києва, так і сільській раді Чабанів за неймовірну підтримку в організації велогонки. Ми дуже раді, що наше керівництво нам допомагає і нам приємно, що велоспорт займає важливе місце в житті міста Києва та Київської області. Сподіваємося, що вболівальники будуть задоволені Race Horizon Park 2017, як і в попередні роки.»