Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

05 6
2018

11 автомобілів Subaru підтримували гонку Race Horizon Park 2018

«Субару Україна» втілює ідеологію компанії, підтримуючи Race Horizon Park: «Спорт. Сімейні цінності. Безпека».

Вже четвертий рік поспіль Subaru виступає партнером найбільшої міжнародної велогонки в Україні - Race Horizon Park, забезпечуючи супровід гонки своїм автопарком. З таким партнером безпека гонщиків на трасах Race Horizon Park не викликає сумніву. Про те, що означає співробітництво з Race Horizon Park для нашого автомобільного спонсора, ми попросили розповісти Генерального директора компанії «Субару Україна» Такаші Канеко.

- Одна з базових цінностей бренду Subaru – це безпека і підтримка  здорового способу життя, отже ми прагнемо до розвитку і поглиблення цих цінностей і їх тут, в Україні.
 
Бренд Subaru не тільки декларує такі цінності як сім'я, здоровий спосіб життя і безпека, але й докладає максимум зусиль для того, щоб ці цінності підтримувати і втілювати. Нас вибрали спонсором і партнером гонок Race Horizon Park через те, що автомобілі Subaru є одними з найбезпечніших в світі. Багато з моделей, які представлені тут, мають інноваційну систему EyeSight. Робота системи побудована за принципом людського зору: стереокамера, що знаходиться  під лобовим склом, «бачить» і розпізнає автомобілі, мотоцикли, велосипеди та навіть окремих пішоходів на проїжджій частині. Електроніка автоматично аналізує відстань і швидкість об'єктів попереду (реагуючи також на спрацьовування чужих стоп-сигналів) і при необхідності може самостійно задіяти гальма, щоб запобігти аварії. До складу EyeSight входить кілька функцій: адаптивний круїз-контроль, попередження про перетин розмітки і відхилення від смуги руху, система нагадування про початок руху авто попереду в пробках і система, що обмежує потужність силового агрегату в разі виявлення перед машиною нерухомого об'єкта.
 
Протягом трьох днів змагань Race Horizon Park 2018 гонку підтримували 11 автомобілів марки Subaru, ми надали свій автомобільний парк, більшість з цих машин були обладнані системою безпеки EyeSight.
 
Ми дуже задоволені тим, що всі три дні гонки проходять без будь-яких ексцесів, нам вдалося не допустити зіткнень техніки і спортсменів на гонці, і учасники змагань могли зосередитися тільки на спортивній складовій гонки - про безпеку потурбувався надійний партнер гонки, Subaru. Мені дуже подобається велоспорт, і я б хотів продовжувати підтримувати Race Horizon Park і в майбутньому якомога активніше!