Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

03 6
2018

Україна завоювала подіум в жіночій гонці VR Women ITT

У неділю в смт. Сухолуччя втретє поспіль пройшла міжнародна індивідуальна гонка для жінок VR Women ITT, другий з жіночих стартів в рамках серії міжнародних українських велогонок Race Horizon Park. Як і в попередні два роки, Вишгородський район Київської області надав елітним українським і зарубіжним спортсменкам відмінні умови і прекрасний асфальт. Крім того, в календарі як жіночих, так і чоловічих стартів не надто часто зустрічаються одноденні оброблення, тому VR Women ITT користується великим попитом і любов'ю у гонщиць.
 
На цей раз жіночому пелотону належало проїхати 27,2 кілометрів по колу, який крім Сухолуччя включав в себе Толоконь і Ясногородку. З самого початку стало зрозуміло, що боротьба буде дуже конкурентною, і все-таки, на тлі інших суперниць сьогодні дуже виділялася Антрім Крістофур з Кіпру, яка в даній гонці виступала за збірну Київської області. Крістофур досить впевнено лідирувала на всіх відсіченнях і змогла відсвяткувати вражаючу перемогу.
 
В іншому, подіум VR Women ITT виявився більш ніж українським. Дуже добре виступила знаменита Валерія Кононенко, що представляє львівську команду Mix Team Lviv. Валерія тримала дуже високий середній темп, який був особливо відзначений експертами. Ну а в боротьбі за третє місце пальма першості дісталася лідеру національної збірної України Ользі Шекель, яка вчора не тільки допомогла абсолютної чемпіонці України Євгенії Висоцькій виграти Horizon Park Women Challenge, а й самої піднятися на подіум. Два місця на п'єдесталі на двох поспіль гонках - інакше як видатним цей виступ не назвеш.