Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

03 6
2018

Серія міжнародних велогонок Race Horizon Park 2018 завершилася «Класикою» в Солом'янському районі

Бізнес-центр Horizon Park став точкою відліку і місцем фінішу міжнародної одноденної гонки Horizon Park Classic в категорії 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів UCI. «Класична» дистанція завершила програму серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2018 у українській столиці. Свою новітню історію в міжнародному статусі Race Horizon Park веде саме з цієї гонки - в 2012-му році кільце в Солом'янському районі, побудоване навколо проспекту Лобановського і Протасового Яру, повернуло Київ в міжнародний велосипедний календар.

«Гонка Classic вже багато років не змінюється, чому і називається« класикою», - говорить Олександр Башенко, Президент Федерації велосипедного спорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park. - «Цей маршрут дуже цінують гірники, так як він включає один протяжний підйом, який проходить по проспекту Лобановського, і досить важкий спуск по вулиці Протасів Яр. Складність в його проходженні полягає в тому, що на високій швидкості спортсмени повинні увійти в віраж і вийти на фінішну пряму. Це дуже динамічне кільце, яке сприяє агресивному веденню гонки, що не раз відзначали судді UCI, які приїжджали до Києва. Звичайно, цей маршрут нам також цікавий і з точки зору маркетингу, що пояснювати не треба. І, окремо хочу підкреслити, що ми дуже цінуємо дружнє ставлення до гонки з боку жителів Солом'янського району, впевнений, вони зуміють показати, що фани велоспорту не поступаються футбольним в підтримці своїх спортсменів!».

У гонці брали участь всі команди і гонщики, які стартували і в попередні два дні - 18 команд, сім українських колективів і 11 - зарубіжних команд з 7 країн Європи і Азії. Вони проїхали 12 кіл по 8 кілометрів, загальна протяжність дистанції склала 96 кілометрів.

Кращими в гонці Horizon Park Classic стали представники Білорусі, України і Данії:

1 місце - Броніслав Самойлов, Minsk Cycling Team, Білорусь
2 місце - Володимир Джус, Lviv Cycling Team, Україна
3 місце - Расмус Ланд, Team AURA Energi - CK AARUS, Данія
 
Броніслав Самойлов, Minsk Cycling Team, Білорусь, переможець гонки Horizon Park Classic:

- В першу чергу я хочу подякувати організаторам за те, що нас запросили, нам тут дуже подобається в Києві, все відмінно організовано, траси дуже різні. Але гонка сьогодні набагато важче була, ніж попередні дві. Відмінно наша команда спрацювала.

Володимир Джус, Lviv Cycling Team, Україна, срібний призер гонки Horizon Park Classic:

- Я просто щасливий! Дуже радий, що все вийшло. Якби не команда, п'єдесталу не було бТому велика подяка всій команді за підтримку, це великий успіх!

Расмус Ланд, Team AURA Energi - CK AARUS, Данія, бронзовій призер гонки Horizon Park Classic:

- Дуже-дуже важка гонка була сьогодні, кіл шість, не менш, дуже важко було – відчувалася навантаження, відчувалася втома. Дякую фанам, які підтримували, це теж надавало сили на дистанції - я продовжував боротися і завоював медаль.