Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

02 6
2018

На подіумі «Майдану» Білорусь, Польща та Україна

02.06.18г., Київ
Безумовний лідер гонки і перемога в сольному відриві, - така характеристика другого дня Race Horizon Park 2018 і в змаганнях жінок, і в пелотоні чоловіків. Гонщик білоруської континентальної команди Minsk Cycling Club Броніслав Самойлов більше, ніж на 2 хвилини обійшов лідируючу групу, здобувши блискучу перемогу на одній з найскладніших гонок в Києві. У 2018 року гонка Horizon Park Race Maidan пройшла за маршрутом вул. Хрещатик, Бесарабська площа, бул.Тараса Шевченко, просп. Перемоги, метро Нивки, Майдан Незалежності. Спортсмени за 7 кіл подолали відстань 133 км. Пелотон міжнародної чоловічої гонки Horizon Park Race Maidan склали 18 команд, сім українських колективів і 11 - зарубіжних з 7 країн Європи і Азії, всього 97 гонщиків.

Броніслав Самойлов, Minsk Cycling Club, переможець гонки Horizon Park Race Maidan:

- Вчора у нас була впевненість у своїх силах, але не склалося гонка. А сьогодні була спортивна злість, і ми виграли. Спробували відігратися за вчора. Команда спрацювала на відмінно, коли я від'їжджав, вони закривали, всі дії були дуже злагодженими і ми добилися цієї перемоги!

Войцех Сікала, Wibatech Merx 7R, срібний призер гонки Horizon Park Race Maidan:

- Я дуже радий сьогодні посісти друге місце на гонці. Це була важка траса, також, як і вчора. Тому подвійно приємно бути тут серед найсильніших. Срібна нагорода гонки Horizon Park Race Maidan - це найкращий результат в моїй кар'єрі гонщика.

Ілля Клепіков, Lviv Cycling Team, бронзовий призер гонки Horizon Park Race Maidan:

- Я дуже хотів на київській гонці потрапити на подіум, дуже радий, що все вийшло. Вдячний своїй команді, всі хлопці дуже допомогли. Початок гонки далося мені дуже важко після вчорашнього дня змагань, накопичилася втома, але потім ноги прогрілися, і кінцівка пройшла нормально. Дуже радий бути сьогодні на подіумі!

У заключний день змагань 3 червня чоловікам залишається розіграти всього один комплект нагород у гонці Horizon Park Classic, 12 кіл по 8 кілометрів загальною протяжністю дистанції 96 кілометрів. За перші два дні на подіумі чоловічих гонок побували представники команд Данії, Іспанії, Білорусі, Польщі та України. Чи вдасться відвезти з Києва додому медалі і потрапити в число призерів гонщикам Казахстану, Кіпру та Норвегії, дізнаємося вже завтра за результатами заключного дня!