Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

02 6
2018

Україна здобула золоту, срібну та бронзову нагороду за другий день змагань Race Horizon Park

У самому серці Києва, на площі перед КМДА на вулиці Хрещатик, 2 червня стартувала головна родзинка серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2018 - чоловіча одноденна гонка Horizon Park Race Maidan категорії 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI).

«Безумовно, Horizon Park Race Maidan - це головне свято року для всієї спортивної громадськості, об'єднаної велосипедним спортом. Це можливість показати закордонним командам нашу прекрасну європейську столицю з древньою історією і сучасною архітектурою, це дуже цікава з професійної точки зору траса для гонщиків, і це унікальна можливість для більшості учасників змагань», - зазначає Олександр Башенко, Президент Федерації велосипедного спорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park. «У цьому році ми в основному зберегли зміни в маршруті, які були зроблені в 2017 році, від цього гонка набула більшої масштабної і стала доступнішою для глядачів з більш віддалених від центру районів Києва. Крім того, вже традицією стали жіночі змагання - третій рік поспіль у команд є можливість виступити перед великою кількістю глядачів у нашій столиці».

Першими на маршрут суботньої гонки вийшли жіночі команди. П'ять кіл по 19 км проїхав пелотон міжнародної гонки Horizon Park Women Challenge, в який увійшли 9 команд з п'яти країн, усього 52 учасниці. Дистанція для жінок склала 94 км. Завершила змагання 2 червня чоловіча гонка Horizon Park Race Maidan, яка вважається головною подією дня, так як саме з гонок на Хрещатику 60 років тому почалася історія київських велогонок. У 2018 року гонка Horizon Park Race Maidan пройшла за маршрутом вул. Хрещатик, Бессарабська площа, бул.Тараса Шевченко, просп. Перемоги, метро Нивки, Майдан Незалежності. Спортсмени за 7 кіл подолали відстань 133 км.

Успішний розвиток та довготривала історія гонки були б неможливі без підтримки партнерів та спонсорів, які за багато років стали великими друзями українського велоспорту. "Життя це рух. Впевнено рухаючись до своєї мети, нам часто доводиться долати труднощі; разом з тим, ми стаємо усе сильнішими у боротьбі за досягнення нових висот. Як учасник і неодноразовий переможець автомобільних спортивних змагань ми у Subaru знаємо, скільки зусиль треба докласти для досягнення гарних результатів у спорті. І тому, підтримуючи активний спосіб життя, Subaru з радістю вже не перший рік виступає партнером найбільших велоперегонів в -Україні   Race  Horizon  Park  2018», - прокоментував участь у велогонці генеральний директор компанії «Субару Україна» Такаші Канеко.
Пелотон міжнародної чоловічої гонки Horizon Park Race Maidan склали 18 команд, сім українських колективів і 11 - зарубіжних з 7 країн Європи і Азії.

Учасники гонки, витримуючи високі навантаження триденних перегонів, можуть бути спокійні за своє здоров'я з надійним медичним партнером Race Horizon Park, клінікою «Борис», девізом якої є фраза «Борис - завжди допомога!» Президент клініки «Борис» Михайло Радуцький про свою підтримку спорту висловився так: «Ми любимо велоспорт і підтримуємо багато спортивних заходів, подій та змагань в Україні. Клініка «Борис» -  одна з перших приватних клінік України, лідер на ринку медичних послуг, цьогоріч відзначає 25-річчя своєї діяльності. Клініка «Борис» - одна з найбільш упізнаваних клінік України з парком реанімобілів, власними операційними, лабораторією, діагностичним центром, поліклінікою, стаціонаром та амбулаторіями з різних напрямків лікування. Наші медичні послуги - це завжди оперативно, якісно, надійно».
 
А надійність і точність спортивних результатів гарантує спонсор велогонки, кампанія Tissot, інноватор за традицією: «Ми традиційно шостий рік поспіль підтримуємо Race Horizon Park і дуже раді стежити за розвитком і масштабністю цієї події».
 
У жіночій велогонці Horizon Park Women Challenge дві українські гонщиці зайняли вищі місця на подіумі:
1 місце - Євгенія Висоцька, Національна збірна України
2 місце - Ольга Шекель, Національна збірна України
3 місце - Люсі Хохманн, Team Dukla Praga, Чехія

Результати міжнародної гонки Horizon Park Race Maidan:
1 місце - Броніслав Самойлов, Minsk Cycling Club, Білорусь
2 місце - Войцех Сікала, Wibatech Merx 7R, Польща
3 місце - Ілля Клепіков, Lviv Cycling Team, Україна

Броніслав Самойлов, Minsk Cycling Club переможець гонки Horizon Park Race Maidan:
- Вчора у нас була впевненість у своїх силах, але не склалося гонка. А сьогодні була спортивна злість, і ми виграли. Відмінно спрацювала вся команда.
 
Войцех Сікала, Wibatech Merx 7R, срібний призер гонки Horizon Park Race Maidan:
- Я дуже радий сьогодні посісти друге місце на гонці. Це дуже приємно - бути серед найсильніших. Срібна нагорода гонки Horizon Park Race Maidan - це найкращий результат в моїй кар'єрі гонщика.
 
Ілля Клепіков, Lviv Cycling Team, бронзовий призер гонки Horizon Park Race Maidan:
- Я дуже хотів на київській гонці потрапити на подіум, дуже радий, що все вийшло. Вдячний своїй команді, всі хлопці дуже допомогли.