Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

02 6
2018

Одна гонка - дві медалі України

Жінки національної збірної України завоювали перші медалі Race Horizon Park - 2018: золоту та срібну нагороди Horizon Park Women Challenge.
Одеситка Євгенія Висоцька ще на другому колі «поїхала» в сольний відрив, і зуміла втриматися одноосібним лідером до кінця гонки, не залишивши суперницям шансу поборотися за найвищу сходинку п'єдесталу. Основна інтрига розгорнулася в групі відриву, де боротьба за позицію розгорнулася перед самим фінішем. Фінішувала другою в загальному заліку Ольга Шекель, а третю позицію судді визначили лише за фотофінішем - бронзовим призером гонки стала Люсі Хохманн, яка представляла команду Чехії Team Dukla Praga.

Євгенія Висоцька, Національна збірна України, володар золотої медалі гонки Horizon Park Women Challenge:

- Ми багато працювали всією командою на цей результат, робили все, що казав тренер, і у нас вийшло те, що ми планували. Дуже подобається ганятися в столиці на Race Horizon Park, з кожним роком гонка стає дедалі краще.

Ольга Шекель, Національна збірна України, володар срібної медалі гонки Horizon Park Women Challenge:

- У нашій національній збірній вийшов відмінний результат, ми взяли перше, друге і четверте місце - у Марини Іванюк. Настрій гарний. Сподобалася траса, відмінна організація, задоволені призами.

Люсі Хохманн, Team Dukla Praga, Чехія, володар срібної медалі гонки Horizon Park Women Challenge:

- Я дуже рада бути сьогодні на подіумі! За перші місця була дуже напружена боротьба на фініші, і мені вдалося виграти бронзову нагороду!

Нагадаємо, другого червня пелотон міжнародної гонки Horizon Park Women Challenge, в який увійшли 9 команд з п'яти країн, проїхав п'ять кіл по 19 км в центрі Києва за маршрутом вул. Хрещатик, Бессарабська площа, бул.Тараса Шевченко, просп. Перемоги, метро Нивки, Майдан Незалежності . Дистанція для жінок склала 94 км.