Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

31 5
2018

Рух на вулицях міста зупиниться для проведення велогонки Race Horizon Park

Увага! Протягом двох днів, 2 і 3 червня, в зв'язку з проведенням міжнародної велогонки Race Horizon Park, на час змагань в Києві будуть перекриватися дороги!

У суботу, 2 червня, відбудеться легендарна чоловіча гонка Horizon Park Race Maidan, яка вважається головною подією дня, так як саме з гонок на Хрещатику 60 років тому починалася історія київських велогонок. Проходить Horizon Park Race Maidan по маршруту вул. Хрещатик, Бесарабська площа, бул. Тараса Шевченка, просп. Перемоги, метро Нивки, Майдан Незалежності. Гонщики за 7 кіл проїдуть відстань 133 км, по цій же трасі проїдуть жіночі команди в ході гонки Horizon Park Women Challenge. Для проведення гонки маршрут буде перекритий з 10.00 до 18.00, на карті позначена дистанція, по якій проїде пелотон гонки - вболівальники можуть вибрати зручні локації, щоб спостерігати за подіями змагань.

Свято велоспорту завершує 3 червня міжнародна гонка Horizon Park Classic, яка проходить в Солом'янському районі столиці. Видовищна, динамічна гонка, особливо улюблена гірниками, так як вимагає навичок швидкісного спуску і затяжного підйому від спортсменів, ця дистанція у вболівальників також викликає незмінний інтерес. Маршрут гонки - вул. Миколи Грінченка, вул. Кіровоградська, просп. Валерія Лобановського, вул. Андрія Головка, вул. Солом'янська, вул. Протасов Яр - буде перекритий для руху транспорту з 8-30 до 15.00.

У перший день гонка пройде за межами міста, по «Олімпійському кільцю», і змагання не позначаться на русі міського транспорту. Голова оргкомітету Race Horizon Park, Президент федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко зазначив: «Ми врахували інтереси жителів Києва і завантаженість міста в будній день, і проводимо п'ятничну гонкуHorizon Park Race for Peace вже третій рік поспіль в смт Чабани».
У міжнародному статусі велогонка проводиться вже сьомий раз, в цьому році в змаганнях Race Horizon Park візьмуть участь близько 170 спортсменів з 10 країн світу, 18 чоловічих команд і 9 жіночих. У минулому році кияни і гості нашої столиці поставили рекорд відвідуваності гонок Race Horizon Park, максимально збиралося до 150 тисяч глядачів. З кожним роком гонка стає яскравішою та цікавішою, не пропустіть можливості стати частиною цього грандіозного спортивного свята!