Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

11 5
2018

В день Києва на Хрещатику по людям "проїдуть" велосипедом

В рамках міжнародної велогонки Race Horizon Park на Хрещатику з екстримальною шоу-програмою виступить триразовий чемпіон України з велотріалу Владислав Крат. Спортсмен продемонструє майстерне володіння велосипедом в спеціальній фан-зоні для уболівальників і глядачів.
 
"Ми зробимо майданчик з дерев'яних конструкцій різної висоти, де я проведу майстер-клас з велотріалу та конкурси. А також покажу шоу-номер, в якому буду стрибати через людей: дорослих і дітей. Програма, яку я готую для Race Horizon Park, буде набагато більш видовищним і більш технічні шоу, які ми проводили раніше. Я впевнений, байдужих не залишиться, це точно», - анонсує єдиний в Україні майстер спорту з велотріалу, триразовий чемпіон України 2015 року, 2016 і 2017г.г., ТОП-25 світу спортсменів в цій дисципліні, переможець національного чемпіонату Чехії за 2017.
 
А ми нагадуємо, що до гонки залишилося всього 20 днів, і команди активно додаються в число учасників. Сьогодні на велогонку зареєструвалося 13 команд з 10 країн. Україну представлять на гонці національна збірна, Lviv Cycling Team, одеська Dynamo Palmira, і ще один колектив з південного регіону - Nikolaev TSOP. Традиційно до пелотону Race Horizon Park приєдналися польський Wibatech Merx 7R, в складі яких віце-чемпіон Race Horizon Park-2017 Гжегож Степняк, представники Білорусі - Minsk Cycling Team, і переможці минулого року, данці Team AURA Energi-CK Aarhus. Казахстанську школу велоспорту представить на гонці Vino-Astana Motors, яка з 2014 року підкорює національні та міжнародні подіуми. Конкуренцію найсильнішим гонщикам готові скласти Synergy Baku Cycling Project з Азербайджану і іспанська Kuota. Молоді команди з Узбекистану Tashkent Cycling Team, Угорщини - Kobanya Cycling Team, Норвегії - Green Cycling Norway також можуть досить яскраво заявити про себе, всі вони налаштовані боротися за місця на п'єдесталі, сповнені ентузіазму і готові боротися.

Нагадаємо, що міжнародна велогонка Race Horizon Park 2018 пройде в Києві і області протягом трьох днів з 1 по 3 червня, традиційно під час святкування Дня Києва. Race Horizon Park складається з п'яти змагань категорії 1.2: трьох групових велогонок для чоловіків, однієї групової велогонки та однієї велогонки на час для жінок.

Так, в п'ятницю, 1 червня, в смт. Чабани пройде змагання HORIZON PARK RACE FOR PEACE (для чоловіків) за маршрутом: вул. Кірова 5, 5б, вул. Круглоліцкая, вул. Кірова, вул. Витянская, вул. Машинобудівна, вул. Садова, вул. Шевченко, Велотрек. Велогонщики подолають 134 км, 16 кіл.

У суботу, 2 червня, центральними вулицями столиці пройде пелотон зі спортсменів чоловіків і жінок. Спочатку відбудеться заїзд HORIZON PARK WOMEN CHALLENGE, жінки проїдуть 86.4 км, 8 кіл. А потім змагатимуться чоловіки, в рамках HORIZON PARK RACE MAIDAN, вони подолають 115 км, 12 кіл. Маршрут велогонок однаковий: вул. Хрещатик, Бесарабська площа, вул. Тараса Шевченка, просп. Перемоги, вул. Щербакова, Європейська площа.

3 червня, в неділю, чоловічі та жіночі змагання пройдуть вже в різних локаціях. У Вишгородському районі змагатимуться велогонщиця, в рамках індивідуальної велогонки на час VR WOMEN ITT. Вони проїдуть дистанцію Сухолуччя, Толоконов, Ясногородка та назад, що складе 21,5 км. Чоловіки ж боротимуться за перемогу в Києві. Маршрут HORIZON PARK CLASSIC пройде по вул.Миколи Грінченка, вул. Кіровоградська, просп. Валерія Лобановського, вул. Андрія Головка, вул. Солом'янська, вул. Протасов Яр. Спортсмени проїдуть 160 км, 20 кіл.