Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

Міжнародна велогонка
на шосе

Київ, Україна 1-3 червня 2018 року

08 5
2018

Учасники Race Horizon Park: Їдемо до Києва, щоб піднятися на подіум!

Команди, які вже заявилися на гонку Race Horizon Park, з нетерпінням чекають приїзду до Києва, і кожен учасник налаштований на перемогу! Погоду в столиці гарантувати не можемо, але гаряча конкуренція на трасах буде - 100%! Ми отримали повідомлення від деяких команд, адресовані учасникам гонки, і з задоволенням знайомимо з ними всіх учасників і фанів Race Horizon Park!
GREEN CYCLING NORWAY
- Привіт, Київ і Race Horizon Park! Я, капітан команди Джонас Орсет передаю привіт від нашої команди всім учасникам гонки Race Horizon Park. Ми серйозно готуємося до змагань і докладемо всіх зусиль, щоб представити Green Cycling Norway настільки добре, наскільки зможемо, хочемо домогтися дійсно високих результатів. Чекаємо з нетерпінням старту в Україні! До скорого!
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
- Вітаємо учасників гонки Race Horizon Park! Ми впевнено стартували в сезоні, гонщики нашої команди успішно виступили в Лондоні на Prudential Ride London, Самір Джабраїлов приміряв корону гірського короля в Марокко на четвертому етапі, а на початку травня виграли одне з п'яти «Кілець Москви» і посіли друге місце в генеральній класифікації - Кирило Поздняков був найуспішнішим з наших гонщиків. Впевнені, що в столиці України нам також вдасться піднятися на подіум! До зустрічі в Києві!
AURA Energi - CK Aarhus
- Мене звуть Фредерік Муфф, у нас чудовий сонячний день, і мені дуже приємно від всієї нашої команди передати привіт всім учасникам гонки Race Horizon Park, в якій ми вдруге будемо змагатися в цьому році. Наш візит до України в 2017-му був досить успішним, в перший день змагань ми посіли друге і четверте місця, і в другий день виграли гонку Race Horizon Park Maidan. Сподіваємося повторити свій успіх і в цьому році! З нетерпінням чекаємо нашого приїзду в Україну, на гонку, яку ви проводите на дуже високому організаційному рівні. Це змагання високого класу, і ми дуже розраховуємо, що наша підготовка дозволить нам стати знову переможцями на Race Horizon Park!
CYPRUS NATIONAL TEAM
- Ми дуже вдячні організаторам за запрошення, із задоволенням будемо брати участь в гонці Race Horizon Park! Наша команда, Cyprus National team, утворена тільки в 2018 році, і поки ми тільки починаємо нашу історію. Постараємося в Києві виступити так, щоб про нас заговорили!
Чекаємо з нетерпінням!