Команди

Belarusian National Team

Білорусь

Про команду

Команда складена з молодих білоруських гонщиків, які поки не підписали професійних контрактів. У цьому році збірна проїхала кілька гонок, в основному в Росії. Так, Володимир Харахавік виграв Кубок Сочі, випередивши куди більш досвідчених суперників. Непогано себе проявив на Турі Сочі Василь Строков, який посів 8-е місце на 2-му етапі. Також відзначимо і найбільш досвідченого в команді Олександра П'ясецького. На минулорічному чемпіонаті Білорусі він став 11-м, лише два десятки секунд програвши переможцю — знаменитому Євгену Гутаровічу. Можливо, вдасться себе проявити і наймолодшому учаснику збірної Дмитру Жигунову. Йому всього 18 років, а він вже двічі брав участь у чемпіонаті світу серед юніорів. Ну, а поведе весь цей молодняк в бій відомий у минулому білоруський велогонщик Євген Сенюшкін. Уболівальники зі стажем, напевно, згадають, як він на початку 2000-х встиг взяти участь у Джиро і Вуельті. Зараз Сенюшкін — спортивний директор команди.